Bajka, którą stworzyła Kasia.

Ostatni tydzień to ciągła walka o lepsze samopoczucie. Stąd też brak mojej aktywności w intenertach. 
Tak działa moja popsuta głowa i tylko możliwość regeneracji może uratować sytuacje.
Odpoczęłam na tyle ile jest to możliwe i znowu jestem.

Ponad cztery lata temu dostałam wiadomość, na którą czeka nie jeden fotograf. Nie odpisując, nie pytając wiedziałam, że mam doczynienia z człowiekiem o pięknej duszy, a zdjęcia to będzie tylko wisieńka na torcie. Moja babska intuicja nie zawiodła mnie. 
Zdjęcia z Kasią to był magiczny moment i do dzisiaj jest mi bardzo bliska. Obie musiałyśmy chyba dojrzeć, zmienić dotychczasowe życie, odetchnąć. Dzisiaj jest dla mnie jak starsza siostra i jestem szczęśliwa, że jest przy mnie. ❤️
Kasia ma tyle talentów, że nie wiem od czego zacząć. Jest ARTYSTKĄ. Jej WSZECHSTRONNOŚĆ i TALENT bije mnie na łopatki. Kiedy się poznałyśmy wiedziałam tylko o tym, że pięknie maluje. Z czasem odkryłam, że piszę piękne teksty, fotografuje. Ma cudowną duszę, wrażliwą, niespotykaną. 
Nie ma już takich ludzi.
Ja znam tylko jedną taką Kasię. Jestem szczęściarą. 
Można powiedzieć, że na tej sesji byłam statywem. Pierwszy raz nie czułam się z tym źle. Wręcz przeciwnie.
Towarzyszyła nam swego rodzaju magia. Coś co pozwoliło nam poczuć się beztrosko, jak dzieci. Czas nie płynął, las był piękny, słychać było tylko szum drzew i śpiew ptaków. 
Kasia zapragnęła być ALICJĄ Z KRAINY CZARÓW. 
Byłam wtedy w czwartym, może piątym miesiącu ciąży. Wiedziałam, że pod moim sercem rośnie dziewczynka, której imię już wybrałam. Nie wierzę w przypadki.
Kasia spowodowała, że polubiłam tę bajkę jeszcze bardziej. 
Te fotografie sprawiają, że tęsknię coraz bardziej. Ta piękna dziewczyna ze zdjęć, spowodowała, że powróciła mi iskra nadziei, że jeszcze nie jest za późno by znów zacząć robić to, co kocha się najbardziej. Jak narazie obraz kreuje nam się w głowie i sercach, ale wkrótce wszystko zostanie uwiecznione na migawkach. 
To tylko niewielka cząstka tego co razem udało nam się stworzyć. Niedługo zobaczycie coś nowego.
Ja, nie mogę się doczekać. ❤️

Będzie taka KRAINA CZARÓW, o której zawsze marzyłam.

Komentarze

Popularne posty